ANTİ COGRAFYA ANTİ KİMYA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ANTİ DERSLER

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

DERSLERDEKİ CHATLAKLIKLAR=)=)

5 posters
YazarMesaj
ojke
ANTİCOĞRAFYACI
ANTİCOĞRAFYACI
ojke

DERSLERDEKİ CHATLAKLIKLAR=)=) Empty
MesajKonu: DERSLERDEKİ CHATLAKLIKLAR=)=)   DERSLERDEKİ CHATLAKLIKLAR=)=) I_icon_minitimeSalı Mayıs 27, 2008 7:57 pm

DERSLERDE YAPTIĞIN CHATLAKLIKLARDAN BAHSEDİP HERKESLE PAYLAŞMAK İSTER MİSİNİZ??? Very Happy Very Happy Very Happy
ojke
ANTİCOĞRAFYACI
ANTİCOĞRAFYACI
ojke

MesajKonu: Geri: DERSLERDEKİ CHATLAKLIKLAR=)=)   DERSLERDEKİ CHATLAKLIKLAR=)=) I_icon_minitimeÇarş. Mayıs 28, 2008 6:01 pm

oooooooooo benim okulda neler başıma geldi anlatsam roman olurr baştan aşağı mürekkep mi dökülmedi çay mı dökülmedi yerimde duramamamın cezasıVery Happy:P
T u b a
ANTİCOĞRAFYACI
ANTİCOĞRAFYACI
T u b a

MesajKonu: Geri: DERSLERDEKİ CHATLAKLIKLAR=)=)   DERSLERDEKİ CHATLAKLIKLAR=)=) I_icon_minitimeÇarş. Mayıs 28, 2008 6:07 pm

bn yapmadım ama anlatcam yinede Very Happy

proje yazılısındayız.hoca başka sınıfların yazılılarını okuyor bütün sınıfta kopya çekiyo birbirine bakıyo, bagırıyo, çagırıyo...hoca ayağa kalktı ve "külkedisi ülkesine geri döndü!!" dedi Very Happy allahım koptum yaaa.gülmekten karnıma agrılar girdi Very Happy Very Happy
can
V.İ.P ÜYE
V.İ.P ÜYE
can

MesajKonu: AH EDEBİYATÇI AHHH!!!   DERSLERDEKİ CHATLAKLIKLAR=)=) I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 31, 2008 7:20 pm

Bir ara edebiyat dersindeydik ve her zaman ki gibi ERALP uyuzu beni deli etmişti bende onunla birass kapışıyordum tabi hocada duyunca demez mi ''SONUNDA CAN'I AZDIRDINIZ HA'' ben orada gülmekten ölmüştüm.
ilahi edebiyatçıı........ What a Face What a Face cherry
ADMİN
Admin
ADMİN

MesajKonu: Geri: DERSLERDEKİ CHATLAKLIKLAR=)=)   DERSLERDEKİ CHATLAKLIKLAR=)=) I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 31, 2008 7:21 pm

lol! lol! zuhahahaa koptummm lol!
http://anticografyafanclub.benimforum.org
ea_aliye

ea_aliye

MesajKonu: Geri: DERSLERDEKİ CHATLAKLIKLAR=)=)   DERSLERDEKİ CHATLAKLIKLAR=)=) I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 31, 2008 8:26 pm

yaaaaaa bızım sınıfta hep osman catlaklıklar yapar:.....yazılı oncesı.yazılı anı ve sonrası aglarrrrrr..................sınıfta osmanın metan gazı atması meshurdur ...........kopyeye gelınce 1 numarayız.....özellikle dinde

DERSLERDEKİ CHATLAKLIKLAR=)=)
1 sayfadaki 1 sayfası