ANTİ COGRAFYA ANTİ KİMYA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ANTİ DERSLER

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

EDEBİYATTTTTT

3 posters
YazarMesaj
ojke
ANTİCOĞRAFYACI
ANTİCOĞRAFYACI
ojke

EDEBİYATTTTTT Empty
MesajKonu: EDEBİYATTTTTT   EDEBİYATTTTTT I_icon_minitimePerş. Mayıs 29, 2008 5:46 pm

Yaaa edebiyatt güzel ders yaa aslında iğrenç fakat hoca sayesinde seviorum yaa ben ilkokul 1den beri türkçeden nefret ederdim o türkçem karneme ilkokul 1de bile 5düşmedi yaaa o derece nefret ederdim sırrf türkçe var die okula gitmek istemezdim.Ama geçen yıldan beri edebiyat aşkıyla yanıyorum resmen yaa o kadar çok seviyorum ki muhteşem bi ders oldu gözümde edebiyat yaa aslında nedeni hocamız o kadar iyi biri ki bide bizim kafamız olması aslında süper oluo tam bomba geçio dersler gırgır şamata espriler filan hocada ayak uyduruo bize tabi böle bi dersi kim sewmez Wink Wink Razz Razz Laughing Laughing lol! lol!
Vala türkçe okula başladığımdan beri en nefret ettiğim dersti. Ama şimdi Edebiyat en sevdiğim derslerden biri bide hoca sözlüme 100 verince edebiyata sevgim daha da çok artıyor geek geek
can
V.İ.P ÜYE
V.İ.P ÜYE
can

EDEBİYATTTTTT Empty
MesajKonu: Geri: EDEBİYATTTTTT   EDEBİYATTTTTT I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 31, 2008 7:37 pm

Ben de geçen sene edebiyatı hiç sevmiyordum hele bizim hoca tam eski türk filmlerinden çıkmış gibiydi. Ama bu sene edebiyatı çok seviyorum çünkü bizim hoca çok tatlı ve hem hocanın espri yapma yeteneği var çok ta komikk...
ADMİN
Admin
ADMİN

EDEBİYATTTTTT Empty
MesajKonu: Geri: EDEBİYATTTTTT   EDEBİYATTTTTT I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 31, 2008 7:41 pm

ARKADASLAR ANTİ EDEBİYAT DERKEN DERSİ DİYORUM:d
BENDE ESKIDEN SEWMESDIM HOCAYIS EWIORUM BEN
AMA EDB SEWMIORUM
http://anticografyafanclub.benimforum.org

EDEBİYATTTTTT
1 sayfadaki 1 sayfası